




Opis nieruchomości
Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.085806, 20.978056https://maps.app.goo.gl/28oRHEq197FevB4S7
Nowa Wola, ul. Cukiernicza
Numer ewidencyjny 500
Media
Prąd i woda - przy granicy działki
Gaz - w trakcie prowadzenia
Kanalizacja - w odległości około 214m
Wymiary
38m x 133m x 35m x 120m
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny działalności gospodarczej (usługi, produkcja, składy, urządzenia techniczne):
Ustalenia planu (symbol 9UPST):
1. Funkcje usługowe, produkcyjne, składowe oraz urządzenia techniczne jako przeznaczenie podstawowe;
2. Zakaz lokalizowania przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko;
3. Zakaz lokalizowania funkcji mieszkaniowych oraz funkcji chronionych jak usługi ochrony zdrowia i usługi oświaty;
4. Minimalna wielkość działki nie może być mniejsza niż 1000 m2, z tolerancją do 10%, z wyjątkiem działek już zagospodarowanych;
5. Nieprzekraczalna wysokość zabudowy wynosi maksymalnie 12m od poziomu terenu do najwyższego punktu budynku;
6. Obowiązek utrzymania minimum 10% powierzchni każdej działki jako terenów biologicznie czynnych.
Zapraszam do kontaktu:
Maciej Adamczyk
883-106-453
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.