Tarczyn (gw), Przypki, Żwirowa

Działka na sprzedaż

26 700,00 m2 111,99 zł/m2

2 990 000 zł

nowa oferta
Maciej Adamczyk

Doradca d/s Sprzedaży Nieruchomości

Opis nieruchomości

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.962167, 20.882583
https://maps.app.goo.gl/tBVw2bjeKKMWvgfu9

Gąski, ul. Żwirowa
Numer Ewidencyjny 217/1

Media
Prąd i woda - w odległości około 132m

Wymiary
106m x 204m x 61m x 92m x 322m

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami:
Ustalenia planu (symbol MN/U):
1. Na terenach mieszkaniowo-usługowych dopuszcza się lokalizację:
- usług oraz nieuciążliwego rzemiosła usługowego, wbudowanych lub wolnostojących, których uciążliwość nie wykracza poza granice działki,
- budynków gospodarczych,
2. Na terenach mieszkaniowo-usługowych wyklucza się:
- lokalizację handlu hurtowego, usług lakierniczych, blacharskich, transportowych, baz, składów i magazynów rzemiosła produkcyjnego, innych obiektów przeznaczonych na działalność gospodarczą uciążliwą dla otoczenia oraz budowę i rozbudowę (istniejących) zakładów produkcyjnych itp.,
- budowę i rozbudowę inwentarskich budynków produkcyjnych,
3. Ustala się typ zabudowy jednorodzinnej w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych lub małych domów mieszkalnych;
4. Powierzchnia biologicznie czynna działki nie może być mniejsza niż 70%;
5. Nieprzekraczalna wysokość zabudowy, mierząc od poziomu terenu do najwyższego punktu budynku, powinna wynosić: 2,5 kondygnacji tj. do 11m;
6. Ustala się wskaźnik intensywności zabudowy mieszkaniowej brutto - max. 0,6;