Prażmów, Łoś

Działka na sprzedaż

1 200,00 m2 283,33 zł/m2

340 000 zł

Maciej Adamczyk

Doradca d/s Sprzedaży Nieruchomości

Opis nieruchomości

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości.

Łoś, gm. Prażmów

Media
Prąd i woda - przy granicy działki

Wymiary
24m x 50m

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej:
Ustalenia planu:
1. Na terenach, dopuszcza się lokalizację nieuciążliwych: usług i rzemiosła usługowego;
2. Nieprzekraczalna wysokość zabudowy powinna wynosić 1,5 kondygnacji naziemnych (1 kondygnacja + poddasze użytkowe);
3. Powierzchnia biologicznie czynna działki powinna wynosić min. 70%.

Działka znajduje się w odległości 10,4 km od stacji PKP Ustanówek oraz 850m od przedszkola.

Zapraszam do kontaktu:

Szczegóły

Symbol oferty EMP-GS-10455
Powierzchnia 1 200 m²
Przeznaczenie działki budowlana, usługowa
Wymiary działki 24*50 m
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana