Tarczyn (gw), Kotorydz

Działka na sprzedaż

10 162,00 m2 60,03 zł/m2

610 000 zł

nowa oferta
Maciej Adamczyk

Doradca d/s Sprzedaży Nieruchomości

Opis nieruchomości

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości.

Kotorydz, gm. Tarczyn

Media
Prąd i woda - na działce
Gaz - przy granicy działki

Wymiary
18m x 553m x 18m x 555m

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny rolne (symbol R). Możliwość zagospodarowania działki budynkami związanymi z uprawą rolną. Dopuszcza się adaptację, modernizację, rozbudowę i wymianę zamortyzowanych budynków na nowe w granicach istniejącej zabudowy.

Na działce znajdują się pozostałości niedokończonego magazynu.

Działka znajduje się w odległości 14 km od stacji PKP Piaseczno.

Szczegóły

Symbol oferty EMP-GS-10518
Powierzchnia 10 162 m²
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Wymiary działki 18*553*18*555 m
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana