





Opis nieruchomości
Przedstawiam Państwu idealny lokal do prowadzenia działalności gospodarczej w Luboniu o powierzchni 120 m2, znajdujący się na działce 968 m2. Idealne miejsce na prowadzenie warsztatu samochodowego lub magazynu. W lokalu woda oraz prąd. Wjazd do hali wysokość 2,5 m. Możliwość podłączenia się do siły. Dodatkowym atutem są zadaszone wiaty na zewnątrz budynku.W skład jego wchodzi:
-toaleta,
-łazienka,
-przedpokój,
-hala garażowa.
Poprzez ustawność działki, która jest w kształcie prostokąta można wybudować na niej dom.
Zapraszam na prezentację,
Szymon Łopaciuch
Home Emperor
Tel. 727 942 666
szymon.lopaciuch@homeemperor.pl
Zastanawiasz się co zrobić z posiadaną już nieruchomością? - Oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży lub jej wynajmie, pomagamy uregulować stan prawny i uzyskać wszelkie niezbędne informacje.
Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły




